Otse põhisisu juurde

Tranditsiooniline lõikuskuu kirbuturg tuleb taas!

Naisseltsi traditsiooniline lõikuskuu kirbuturg tuleb taas augusti teisel pühapäeval.

Müügile on oodatud käsitöö, aiasaadused, metsaannid, hoidised, jalanõud ja rõivakraam, mänguasjad, raamatud, lilled, istikud, sporditarbed, mööbel, vanavara jne.
Info ja müügikohtade registreerimine: tel 5621 2300 (Heli) või nissinaisselts@gmail.com.

NB! KIRBUTURG TOIMUB IGA ILMAGA!
Kui pühapäev on vihmane siis kaupleme Turba kultuurimajas.

Kauplema on oodatud kõik huvilised nii lähedalt kui kaugelt!
Müügilaua korraldab kaupleja ise. Kohatasu 3 eurot.

Kehakinnitust pakub meisterkokk Ain!

NOORTEKOHVIK! Seekord ootame oma maitsvaid küpsetisi müüma kõiki Nissi valla noori. Registreeri müüma ja tule teeni taskuraha! Noortele kohatasu 1,50 €.

Kirbuturu loterii! IGA LOOS VÕIDAB! Loterii peaauhinnaks on koolikott koos koolitarvetega!

Kirbuturu tuluga toetatakse kogukonnas toimuvaid erinevaid huvitegevusi.

Jälgi kirbuturu infot Facebookis.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Raimond Valgrele pühendatud pingi avamine Nissi kirikumõisa pargis

Raimond Valgre sünnist möödus 7. oktoobril 101 aastat. Küllap on liigne mainida, et Valgre on üks tuntumaid ja armastatumaid heliloojaid, kes end eluajal tagasihoidlikkusest ise kordagi heliloojaks tituleerida ei tihanud. Raimond Valgre pink. Foto: Anu Kaljumäe Uurides helilooja eluga seonduvat ei saa me ka täna veel väga täpselt rääkida tema eluloost. See on täis müstikat ja legende nagu Raimond isegi. Tema noorusaastad möödusid Raplas ja hilisemad,  kõige loomingulisemad aastad Pärnus. Kuid teada on, et ta sündis Riisiperes, kus ta ema elas mõnda aega sugulaste juures. Raimondi vanemad ei olnud sel ajal veel abiellunud. Tema sündi Riisiperes kinnitab ka Nissi kiriku  sünnikannete sünnimeetrika. Kokkupuude meie vallaga ( Riisiperega) on põgus, võiks öelda, et isegi hetkeline, kuid ometi märgiline. Erinevate eluperioodide loomingus on tema mõjutajateks olnud naised, kellele mõeldes on sündinud imelised viisid. Paralleeli tõmmates saame ka täna öelda, et temale pühendatu

Märka koduvalla inimest - Evi Vendla

26. märtsil kl 18.00 toimub taaskord vestlusõhtu "Märka koduvalla inimest". Vestlusringis on seekord pikaaegne kultuuri- ja seltsielu edendada ning pärandkultuurihoidja Evi Vendla. Õhtut juhib Einar Kraut, toimumispaigaks Riisipere kultuurimaja. Sissepääs tasuta.

Naisselts tähistas juba 8. sünnipäeva

22. mail tähistas Nissi Naisselts juba 8. sünnipäeva. Piduliku sündmuse puhul külastasime kaunist Kernu mõisa. Ühiselt tutvsime mõisahoone ja selle ajalooga, saime palju huvitavat teada ruunimärkide kohta ning nautisime suurepärast õhtusööki. Suur tänu külalislahkuse eest Maarjale ja Kernu mõisale! Ja samuti suur tänu Jaagule ilusa üllatuse eest!